WhatsApp Sohbetleri Sonsuza Kadar Susturmanıza İzin Verebilir

Yakında hiç katılmadığınız can sıkıcı WhatsApp gruplarını sonsuza dek kapatabilirsiniz.

Facebook’a ait messenger, sohbetler için “Her zaman Sessiz” seçeneğini test ediyor gibi görünüyor. Özellik hala geliştirilmektedir, ancak muhtemelen WhatsApp’ın şu anda kullanıcılara verdiği “1 yıl” seçeneğinin yerini alacaktır. Şu anda, WhatsApp kullanıcıların sohbetlerini sekiz saat, bir hafta veya bir yıl boyunca sesini kapatmalarına izin verir. 

Birçok kişi sohbetleri susturmak için bir yıllık seçeneği kullanıyor. Sadece marjinal olarak ilgilendiğiniz konuşmalardan gelen bildirimleri durdurmanın en kolay yolu bu. Elbette, bu işlemi her yıl tekrarlamanız gerekecek. Yeni “Her zaman” seçeneği bu adımı tamamen kaldırabilecek.

Bakın, bu hiçbir şekilde büyük bir değişiklik değil, ama kesinlikle birçok kullanıcının takdir edeceği bir şey. Bununla birlikte, WhatsApp’ın susturma süresini kendimiz seçme seçeneği sunması harika olurdu.

Bir “Her zaman Susturuldu” düğmesine ek olarak, şirketin halen üzerinde çalıştığı insanlar birden fazla cihaz üzerinden aynı sayıda kullanmalarına izin,  ve “mesajları süresi dolan,” otomatik belli bir süre sonra kaybolur gibi yakın gelecekte yapılması beklenen değişiklikler var.

Latest posts by Burakhan Gögce (see all)

Burakhan Gögce

Burakhan Gögce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir