Twitter’da Yeni Dönem

Twitter’ın geçen ay boyunca hem sohbetler hem de sahte haberlerle ilgili yayınladığı güncellemelere şahit olduk. Mayıs ayından itibaren atılan tweetlere kimin yanıt verebileceğini de belirleyebilir hale gelmiştik. Şimdi ise Twitter Reaksiyonlar özelliği ile Twitter’da yeni bir dönem başlattı. Twitter yeni özelliği ile etkileşimi arttırmayı planlıyor.

Twitter Reaksiyonlar özelliği geliyor

Teknoloji dünyasında sızıntılarıyla adından söz ettiren isimler var. Bunların başında Jane Manchun Wong da yer alıyor. Wong’un son yaptığı paylaşıma göre, Twitter Reaksiyonları yolda. Paylaşımda reaksiyonların nasıl göründüğü de paylaşıldı.

Bu sızıntıya göre, artık kullanıcılar bir tweete cevap vermek yerine sadece reaksiyon gösterebilecek. Tabii ki bu özelliği daha önce Facebook ve Instagram Hikayeler kısmında görmüştük.

Yeni özellik, Twitter’ın kullanımını kolaylaştırmayı ve diğer sosyal platformlardan gelen kullanıcılar için daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyor. İlerleyen zamanda bu hedef doğrultusunda başka özellikleri de göreceğimizi söyleyebiliriz.

Twitter ile birlikte diğer sosyal medya platformları da kullanıcıların hem kullanımını kolaylaştıracak hem de uygulamada vakit geçirme süresini artıracak güncellemeler yayınlamaya devam edecek.

Bu ve buna benzer paylaşımlarımıza sosyal medya hesaplarınızdan ulaşmak isterseniz, bizi youtube ve instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Latest posts by Burakhan Gögce (see all)

Burakhan Gögce

Burakhan Gögce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir