En Popüler Windows Yazılımları

Dünya üzerinde en çok indirilen ve en popüler 10 windows yazılımı aşağıdaki listemizde indirme linkleriyle birlikte verilmiştir.

CCleaner Logosu

1. CCleaner

Yaklaşık 3 milyar indirme ile CCleaner, dünya çapında en popüler ücretsiz yazılımdır. Bu yeni olarak iyi olarak PC’nizi yapar gereksiz dosyaları kaldırılır kırık kayıtları sabit ve PC optimize alarak. Bu ödüllü temizleme yardımcı programı, herhangi bir bilgisayarda olması gereken bir programdır.

Firefox Logosu

2. Mozilla Firefox

Mozilla Firefox’un dünyanın en popüler web tarayıcılarından biri olmasının bir nedeni var . Kapsamlı bir eklenti kataloğu ile çeşitli yerleşik özelliklere sahiptir. Hızlı, güvenli, gizlilik dostu, özelleştirilebilir ve web’e kolayca göz atmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Avast Logosu

3. Avast Ücretsiz Antivirüs

Avast, bilgisayarınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve bilgisayar korsanlarından korumak için ihtiyacınız olan temel güvenliği sağlar . Bağımsız laboratuvarlar tarafından yüksek puan alan bu yazılım, iyi bilinen, daha pahalı antivirüs programlarının ücretsiz olarak aynı şekilde korunmasını sağlar.

VLC Logosu

4. VLC Medya Oynatıcı

Video veya müzik dosyalarını hemen hemen her formatta oynatmak istiyorsanız , VLC Media Player ihtiyacınız olan tek yazılımdır. Çeşitli akış protokollerini çalmak için çok yönlü bir yetenektir ve en sevdiğiniz radyo istasyonları onu medya oynatıcılarının tartışmasız kralı yapar.

Chrome Logosu

5. Google Chrome

Gittikçe daha fazla kişi Google Chrome’u birincil tarayıcısı olarak kullanıyor. Onun basit arayüzü tasarımı, üstün hız , state-of-art teknoloji ile birlikte iyi özelleştirme seçenekleri o Önümüzdeki günlerde Firefox’u devralmak için güçlü bir rakip yapar.

Adobe Acrobat Logosu

6. Adobe Acrobat Reader

PDF (Taşınabilir Belge Biçimi) dosyalarını görüntülemek, oluşturmak, yönetmek ve değiştirmek için resmi araçtır . Diğer tüm PDF okuyucuların yargılanması standarttır. Hızlı, güvenilir ve kullanımı kolay Adobe Acrobat Reader her PC için vazgeçilmez bir programdır.

uTorrent Logosu

7. µTorrent

Dosyalarınızı hızlı ve verimli bir şekilde indirebilen güvenilir bir torrent indiricisidir. Mevcut diğer birçok torrent istemcisinden farklı olarak µTorrent, değerli sistem kaynaklarını tüketmez ve bu nedenle diğer çevrimiçi etkinliklerinizi yavaşlatmaz .

Ofis Logosu

8. Microsoft Office

Belgeler, elektronik tablolar, sunular ve daha fazlasını oluşturmanızı sağlamak için tasarlanmış bir uygulama koleksiyonudur (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, vb.) . Üretken bir ortamda günlük ihtiyaç duyulan tüm araçlara sahip olan bu işinizi kolayca yapmanızı sağlar.

WinZip Logosu

9. WinZip

WinZip, Windows için orijinal ve dünyanın en popüler dosya sıkıştırma yardımcı programıdır . Kullanımı kolay ve hızlı, Zip, Zipx, RAR, 7Z, TAR, GZIP, XZ ve daha birçok formatı destekler. Yeni zengin dosya yönetimi özelliği ile WinZip’ten çıkmadan dosyalarınızla daha fazlasını yapın.

WhatsApp Logosu

10. PC için WhatsApp

WhatsApp mesajlaşma uygulaması sadece Android ve iPhone’lar için değil. PC için WhatsApp, nerede olursanız olun aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmek için Windows PC’nizdeki popüler messenger uygulamasını kullanmanızı sağlar . Minimalist ve kullanımı kolaydır.

Bu ve buna benzer içeriklerimize sosyal medya hesaplarınızdan ulaşmak isterseniz, bizi instagram ve youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Latest posts by Burakhan Gögce (see all)

Burakhan Gögce

Burakhan Gögce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir